Referencje

"Uważny i mądry terapeuta, który doprowadza pacjenta do tych miejsc, których wolałby unikać ale i podaje dłoń żeby je przekroczyć. Polecam"
Joanna
"U boku Pani Kasi zaczynam wreszcie odnajdywać siebie - zdobywać świadomość siebie. Lęk puszcza, ciało jest spokojniejsze i myśli w głowie się układają. Dobry terapeuta i dobra relacja z nim to podstawa."
Piotr
"Pani Katarzyna słucha pary, jest równie skoncentrowana na obu osobach, nie ocenia i pozwala zrozumieć że problem jest nie mój/twój ale czymś co tworzymy wspólnie. Tworzy bezpieczną przestrzeń do rozmowy o tym co trudne i wstydliwe. Często pierwszy raz."
Kinga / Tomek
"Dobry ale wymagający terapeuta. Sesje u niej to nieustanne wychodzenie ze sfery komfortu ale warto."
Dominika
"Rok temu przyszliśmy z żoną w momencie kiedy rozwód wydawał się być jedynym sensownym wyjściem w naszej sytuacji. Odbudowaliśmy nasz związek na gruzach starego. Na tych sesjach uwierzyliśmy, że to możliwe. Z całego serca polecamy."
Joanna / Krzysztof
"Psychoterapeutka szuka rozwiązania w pacjencie ufając mu, że on może je w sobie odnaleźć. Praca z nią pozwoliła mi uwierzyć, że znów mogę pokierować swoim życiem. Ta wiara sprawiła, że ruszyłam z miejsca z różnymi rzeczami po bardzo trudnym czasie bezsilności."
Alina